OPONYQUAD
DRAGON CLAW CL21M
39x12.50-16
CST Tires Gorąco polecam
Maciej Więckowski

Potrzebujesz świetnej trakcji dla siebie bądź swoich klientów? Dobrze trafiłeś!

Świat off-radu znany jest nam od lat a z szosą zaprzyjaźniamy się z coraz szybszym tempie ?. Znajdziesz u nas najlepsze opon do quadów, samochodów terenowych 4x4, motocykli off -road, Pit Bike, motocykli szosowych topowych marek MAXXIS, CST, MITAS. Potrzebne opony w lepszej cenie ale dobrej jakości? proszę bardzo OBOR, HAKUBA, NARUBB.

Jesteś dealerem, masz serwis? Zapraszamy do współpracy !!!

CST

Marka CST dystrybuowana przez AR MOTO to profesjonalne opony do Quadów, Samochodów terenowych 4x4, Motocykli szosowych i offroad najwyższej jakości. Marka produkowana jest przez koncern Cheng Shin Rubber (9 fabryka świata), który pod swoimi skrzydłami ma także markę MAXXIS.

Współpraca ze znanymi zawodnikami zaowocowała powstaniem topowych opon ABUZZ, STAG, DINGO, LANDDRAGON, MUDKING to opony których w świecie ATV czy samochodów 4x4 nie trzeba przedstawiać. Mamy tu też swój akcent Maciej Więckowski pomagał w stworzeniu opon MX BITE i ENDURO BITE, które w świecie motocrossu i enduro cieszą się coraz większą popularnością.

MAXXIS

Marki Maxxis przedstawiać nie trzeba zwłaszcza w świecie off roadu gdzie opony quadowe jak ZILLA, BIGHORN i wiele innych to prawdziwe legendy, również rodzina opon Trepador w 4x4 to opony uchodzące za najlepsze opony terenowe, również opony do rowerów to absolutny TOP.

Brand MAXXIS w ostatnich latach nacisk kładzie na opony motocyklowe szosowe i przede wszystkim off-road, współpraca z Jeremy McGarthem teamami fabrycznymi w MX-GP, mistrzem Świata Enduro Bredem Freemanem zaowocowała stworzeniem całkiem nowej gamy opon MX-ST+ i MAXXENDURO, koniecznie musicie się z nimi zapoznać.